شرکت نرم افزاری داده کاوی رضوان با همکاری جمعی از کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و با هدف توسعه و تولید سیستم های نرم افزاری سازمانی پا به عرصه وجود نهاد و با توجه به تجربیات گذشته بدنه کارشناسی شرکت ، در فاصله کوتاهی موفق به تولید چندین نرم افزار جهت مکانیزه کردن حوزه های مختلف سازمان ها شد. در این گذار ، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می بایست کارهایی عرضه کنیم که توقعات روز افزون مشتریان ما را برآورده سازد. بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای ما تخصص و برای مشتریان ما رضایت را به همراه داشته است.

این مجموعه از بدو شکلگیری بر آن بوده که با بهره گیری از توان علمی و تجربه متخصصین خود ضمن دستیابی به شناخت صحیح از نیازهای خریداران و با بهره گیری از دانش و روش های کارآمد، سیستم های کاملا کاربردی ، قابل اطمینان و با کیفیت در اختیار خریداران خود قرار دهد .

  • Share:
محمدابراهیم امینی
محمدابراهیم امینی

کارشناس نرم افزار با 17 سال سابقه طراحی و پیاده سازی نرم افزار، مدیر بخش فنی و برنامه نویس ارشد و سرپرست تیم توسعه نرم افزارها شرکت